Kutuevi – Üçler Matbaa

Silindir kutu çeşitleri o kadar fazladır ki, herkesin ihtiyacını karşılayacak modele sahiptir. Bu modellerden birisi de PVC’li silindir kutu modelidir. Bu özelliği sayesinde dış taraftan içindeki malzemeler görünen silindir kutular, aynı zamanda oldukça kullanışlıdır.

Kendi arasında dahi bir kaç modele ayrılır. Kapaklı olan pvc’li silindir kutuların içerisinde yiyecekten tutun, ufak tefek her malzeme dahi konulabilir. Sürekli yanınızda taşımak istediğiniz ve kullanmanız gereken malzemeleri de pvc’li kutular içerisine koyarak her zaman daha rahat görebilir ve kullanabilirsiniz.

Pvc’li Kutuların Çeşitleri

Pvc’li silindir kutu modelleri de kendi aralarında birçok çeşide ayrılmıştır. Hepsi kapaklı olan bu kutular rahat bir şekilde açılıp kapanabilir. Bazı çeşitleri metal kapak olurken bazıları ise tıpkı kendisinin malından pvc li olarak imal edilir. Metal kapaklı olan pvc’li kutular daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Zira yiyecekte daha fazla kullanıldığında yiyeceklerin hava almamasını ve daha iyi bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayacaktır.

Örneğin çocuklarınız için yapacağınız kekler içerisine koyarak uzun süre bayatlamadan muhafaza edebilirken, dışarıdan da içindeki her malzemeyi rahatlıkla görebilirisiniz. Bir başka özelliği de ince uzun ve geniş kısa boyutlara sahip olmasıdır. Böylelikle dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz çeşitlere sahiptir.

PVC ‘li Kutu İmalatı Ve Fiyatları

Pvc li silindir kutu imalatı da oldukça fazladır. Son zamanlarda rahat kullanıldığından ve yıkama temizleme gibi ekstra bir işi olmadığından herkes tarafından sıklıkla kullanılıyor. Kullanıldıktan sonra dilerseniz saklayarak yeni ürünlerde kullanabilir ve dilerseniz yenisini tercih ederek eskisini geri dönüşüm için ayırabilirsiniz. Fabrikamızda her türlü silindir kutu üretildiği gibi, pvc’li silindir kutular da son derece titizlik ve kalite ile üretilerek satışa sunuluyor.

Sizlerin sağlığı da göz önünde bulundurularak her türlü hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Basit ve kolay bulunan malzemelerden üretildiği için fiyatları da bütçenize hitap edecek derece de belirleniyor. Bu sayede istediğiniz kadar pvc’li silindir kutuyu kullanmak için güvenle fabrikamızdan satın alabilir ve dilediğiniz alanda kullanma şansı elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir