Kutuevi – Üçler Matbaa

Kurumsal

20 Yıllık Deneyimimizle Kutu Üretiyoruz

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem.

Hikayemiz

Tutku, heyecan, istek ve azim dolu bir şirketin yükseliş öyküsü olan KutuEvi 1994 yılından bugüne bir aile şirketi olarak faaliyetlerini aynı kararlılık, dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyetini arttırarak hizmet vermeye devam ettirmektedir. KutuEvi müşterileri ile olan olumlu ilişkilerini ve onlara verdiği değeri her zaman hissettiren, hizmet verdiği firmaları müşteriden çok iş ortağı olarak algılar ve iş ortaklarının çıkarlarını gözetir.

Bu yüzden müşteri memnuniyeti kat sayımızı devamlı olarak yukarılara taşımaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana başarılı ve köklü geçmişimizi, değişen piyasa ve sektör şartlarına göre yapılandırarak uzman kadro ve yeni projeler geliştirerek etik iş değerlerine olan bağlılığından kopmadan, iş ortaklığı içinde olduğumuz firmalara en iyi hizmeti sunmaya gayret ederi

 

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışarak gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz.

Tedarikçilerimizide bu yönergede seçtiğimizden dolayı onlara verdiğimiz 24 yıllık güven ve çalışma aşkı onlarında ÜÇLER MATBAACILIK ile çalışmaktan haz aldıklarını ortaya koymaktadır. Karşılıklı güven ve çalışma aşkı herkes için daha can alıcı ve şevk ile işimize bağlanmamıza sebep oluyor.

Misyonumuz; Kalite, güven ve saygınlık ilkeleri ile bugüne kadar süregelen iş hayatımızda, aynı ilkelerine bağlı kalarak, matbaa ve ambalaj üretiminde “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle çalışan, dinamik ve lider bir firma olmaktır.

Vizyonumuz; ÜÇLER MATBAACILIK’ ın tüm pazarlarda aranır konuma gelmesi ve rakipleri içerisinde ön sıralara yerleşmesidir