Kutuevi – Üçler Matbaa

Asetatlı Silindir Kutu

Bazen herhangi bir yakınınıza hediye aldığınız vakitte, onu hediye paketi yamadan önce ezilmemesi veya herhangi bir zarar görmemesi için bir kutuya koymak istersiniz. Tam da bu aşamada asetatlı silindir kutu ihtiyacınızı görmek için elverişlidir.

Örneğin; almış olduğunuz kalemi kaybolmasın diye veya örtülü bir bayana aldığınız şal gibi başörtülerini, fular seven bir kişiye aldığınız hediye fuları kırışmasın ve pakette güzel dursun diye önce asetatlı silindir kutu içerisine koyarak, sonra paketlemeniz daha güzel bir görüntüye vesile olacaktır. Bunun gibi hediye paketlemeden önce ihtiyaç duyduğunu kutularda, silindir veya kare modelleri tercih ederek uygun fiyatla işinizi halledebilirsiniz.

Mutfakta Kullanma İmkânı

Asetatlı silindir kutu kullanabileceğiniz bir diğer bölümde mutfaktır. Mutfakta da çok amaçlı olarak ihtiyaç giderebilir. Örneğin; taşınacağınız vakitte çatal, bıçak, kaşık gibi malzemelerin daha toplu durması ve kaybolmaması için asetatlı silindir kutulara koyarak, kolileme işlemine geçebilirsiniz. Veya kullanmadığınız fazlalık eşyalarınızı bu şekilde tozlanmadan ve lekelenmeden kaldırarak muhafaza edebilirsiniz.

Çocuklarınız için cup cake gibi yiyecekler yaptığınızda çantasına koymadan önce ezilmemesi için ve dağılmaması için asetatlı kutulara yerleştirebilirsiniz. Silindir asetatlı kutunun muhafazası kolay olduğu gibi çok da fazla yer kaplamayacaktır. Aynı zamanda yiyeceklerden ötürü kirlendiği vakitte silerek lekeyi kolaylıkla giderebilir veya tercihinize göre yenisini kullanarak diğerini geri dönüşüm kutunuza ayırabilirsiniz.

Toptan Alınan Asetatlı Kutular

Asetat kutular toptan veya perakende olarak alınarak muhafaza edilebilir. Zira çok amaçlı kullanım imkânına sahip olduğu için, evin her bölümünde ihtiyaç duyulabileceğinden mutlaka bulunması fayda sağlayacaktır. Bu sebeple bir kaç tane alabileceğiniz gibi, çok kullandığınız için toptan şekilde de almanız mümkündür.

Hatta toplu bir şekilde alınacak asestatlı kutular tek tek almanızdan daha uygun bir fiyata denk gelecektir. Böylelikle bütçeniz için de faydalı olacak şekilde satın almış olursunuz. Aynı zamanda stok yaptığınızda bozulma veya eskime derdi olmadığı için de istediğiniz kadar süre ile saklayabilirsiniz. Koli içerisinde ezilmeden muhafaza ederek, dilediğiniz zaman ihtiyacınızın olduğu alanda kullanım imkânına sahip olursunuz.

Bilgi için lütfen (0212) 554 35 30 bizimle iletişime geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir