Kutuevi – Üçler Matbaa

Asetatlı Silindir Kutu

Silindir kutular gıda sektöründen, kozmetik sektörüne kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Silindir kutuların istenilen ebatlarda ve modellerde üretiminin yapılması yaygınlaşmasına olanak sunmuştur. Silindirik kutu ayrıca farklı tasarımları ile hediye kutusu olarak da çok fazla tercih edilmektedir. Düşük maliyetli silindir kutular sayesinde firmalar reklamlarını en iyi şekilde yapabilmektedir. Silindir kutu imalatı yapan firmalar son yıllarda asetatlı silindir kutu üretimini müşterilerin isteği doğrultusunda arttırmıştır. Asetatlı silindir kutu birçok sektörde tercih edilen kutular arasında yer almaktadır. Bu kutular kanserojen madde içermeyen sağlıklı ürünlerdir. İçine konulacak ürünün ağırlığına ve cinsine göre farklı modellerde üretimi yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak özel sipariş verebilirsiniz.

Asetatlı Kutular Nerelerde Kullanılır?

Asetatlı kutu şeffaf yapısı ve sağlıklı olması nedeniyle birçok sektörde tercih edilmektedir. Asetatlı silindir kutu ambalaj ürünü olarak karşımıza çok sık çıkan bir kutudur. Asetatlı kutular gıda sektöründe, çikolata kutusu, kurabiye kutusu olarak tercih edilmektedir. Asetatlı kutular giyim sektöründe iç çamaşırı, gömlek, kravat, havlu bornoz gibi ürünlerin paketlenmesin de kullanılmaktadır. Ayrıca asetatlı kutular oyuncak sektöründe, oto aksesuarlarında, medikal ürünlerde de sıkça kullanılmaktadır. Asetatlı kutular bunlara benzer birçok sektörde özel sipariş üzerine üretilen kutulardır. Karton silindir kutu gibi firmalara reklam yapabilme olanağı sunmaktadır. Asetatlı silindir kutu ambalaj yapımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Silindir kutu imalatı yapan firmalar birbirinden özel ve kaliteli asetatlı kutu üretimi yapmaktadır.

Asetatlı Silindir Kutu Fiyatları

Asetatlı silindir kutu fiyatları, kutunun eni, boyu ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak malzemeye göre fiyatta artış olabilir. Özel tasarım asetatlı silindir kutu seçimi fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Ayrıca üzerine yapılacak baskı, boya gibi etkenlerde fiyatta artış göstermektedir. Silindir karton kutu gibi birçok sektörde kullanım kolaylığı sağlayan asetatlı kutular tasarıma ve kullanılacak malzemeye göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Asetatlı kutu çeşitleri arasında yer alan sıvama kutu modelleri de düşük maliyetli ürünlerdir. Diğer paketleme ve hediye kutularına göre daha düşük fiyatlı kutu modelleridir. Bu kutular firmalara düşük maliyetler de uzun süre reklam olanağı sunmaktadır.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir