Kutuevi – Üçler Matbaa

Diploma Kutusu

Diploma kutusu herkesin tercih etmediği fakat oldukça önemli bir kutudur. Diploma bizler için oldukça önemlidir. Sonra diplomanın aslını çıkartmak imkânsızdır. Çünkü diploma bir kez mühürlü bir şekilde çıkar. Artık e devlet gibi sistemlerden çıktı çıksa bile mühürlü ve damgalı bir şekilde almak mümkün değildir. Bu nedenle diplomanın güzelce muhafaza edilmesi gerekir.

Diploma kutusu sayesinde diplomanız kırışmaz, yırtılmaz ve katlama izi olmaz. Çeşitli modellerde ve renklerde bulunan diploma Kutusu püsküllü de olabilir. Çeşitli mm veya cm’lerde yapılabilen diploma Kutusu markalara özel de yapılabilir. Bazı marka ya da okulların amblemlerinin de bulunduğu diploma kutuları mevcuttur. Diploma Kutusu yapımı farklı şekillerde olabilir.  Teneke yani metal ya da kartondan yapılabilir. Marka ve renkler yönüyle yine farklı modellerdedir.

Diploma Kutusu Nasıldır?

Diploma kutusu, silindir şeklinde uzun bir kutudur. Diploma Kutusu olarak kullanılan bu silindir kutu ayrıca sertifika ve önemli belgeler için de kullanılabilir. Silindir şeklinde olması belgelerde ve diplomalarda katlama izi olmaması içindir. Bu nedenle hem belgeleriniz zarar görmez. Hem de az yer kaplamış olur. Çeşitli boyutlarda olduğu için bir kaç belge koyma şansınız bulunur.

Ayrıca kaybetmemek açısından da sizler adına iyi bir yöntem olacaktır. Herkes tarafından tercih edilmese de pratik ve güzel bir çözüm olacaktır. Amblem bulunduran diploma kutuları muhafaza yönünden iyi bir kutu olmak ile beraber sizler için de iyi bir hatıra olacaktır.

Diploma Kutusu Fiyatları Nasıldır?

Diploma kutusu fiyatları farklıdır. Bunlar şu etkenlere göre değişir. Diploma kutusu alırken seçeceğiniz özellikler fiyatlarda farklılık yaratacaktır. Bu üzerinde amblem olup olmaması, püsküllü ya da normal kutu tercihi, renk ve model seçeneği, boyut ve silindir kutunun teneke ya da sert karton tercih ederek yapılmış olması fiyatlarda farklılık yaratır.

Sağlam olması adına teneke kutular daha çok tercih edilir. 0212 554 25 30 numarası üzerinden bilgi alabilir, model seçenekleri hakkında konuşup, ürün çeşitliliğini öğrenebilirsiniz. Satın  alma işlemlerinizi de yine bu numara üzerinden halletmeniz mümkündür. Püsküllü ya da püskülsüz model seçenekleri sizleri bekliyor.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir