Kutuevi – Üçler Matbaa

Flok Kumaşlı Silindir Kutu

Silindir karton kutular, hem uygun olması hem de kolay şekilde alınabilmesi sebebi ile kişilerin tercih ettiği ürünlerdendir. Silindir kutu üreten firmalar farklı şekil ve modeller oluşturarak, her geçen gün bu konuda daha da yenilik ekleyip kişilerin isteklerine cevap vermektedirler. Çok çeşitli ve farklı tasarımları ile silindir kutular, hemen hemen her sektörde kullanılmaya başlanmıştır. 

Silindir kutuların pek çok çeşidi bulunur. Bir çeşit silindir kutu da flok kumaşlı silindir kutu adı verilen üründür. Bu kutular, lifli olan toz halinde bulunan parçaların serpilmesi ile kumaşa yapıştırıcı kullanarak bu parçaların desene göre yapıştırılması ile meydana gelen kutulardır. Yani kumaşın, flok kumaşla kaplanması durumudur. Flok kumaşlı silindir kutular her türlü sektörde kullanılabilen bir üründür. Özellikle takı sektöründe çok fazla tercih edilmesi ile kuyumculuk alanında çokça kullanılan kutulardır. Genellikle altın, pırlanta ve elmas gibi değerli eşyaların ambalajlanmasında kullanılır.

Flok kumaşlı silindir kutular, kişilerin talepleri yönünde her türlü şekil ve boyutta hazırlanabilir. Değerli takıların paketlenmesinde kullanılacak olan flok kumaşlı silindir kutular, bu doğrultuda şık ve zarif olarak tasarımı yapılmalıdır.

Flok Kumaşlı Silindir Kutu Özellikleri Nelerdir? 

Özellikle kuyumculuk sektöründe çokça kullanılan flok kumaşlı silindir kutu ürünleri bu sebeple tasarımlarının da özel olması gerekir. Flok kumaşlı silindir kutular kolay açılıp kapanmasıyla rahatlık sunmaktadır. Bu kutuların ışıklı ve gösterişli modelleri de bulunur. Flok kumaşlı silindir kutu özellikleri ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Bu kutular ayrıca eşyaların muhafaza edilmesi ve kaybolmadan saklanması ile de tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. 

Flok Kumaşlı Silindir Kutu Kullanım Alanları

Flok kumaşlı silindir kutu her türlü talebe göre üretilebilen pratik yapısı ile çok fazla ilgi gören ürünlerdir. Uygun fiyatı ile de kişilere avantaj sunan bu kutular pek çok alanda kullanılabilen kutulardır. Başta takı olmak üzere, kozmetik, giyim ve gıda gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu kutular sayesinde her türlü eşyanın ambalajlanması sağlanır. 

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir