Kutuevi – Üçler Matbaa

Kadife Kumaşlı Silindir Kutu 

Kadife kumaşlı silindir kutu, kutuların üzerlerine kadife kumaş geçirilerek süslü ve gösterişli tasarımlar yapılarak üretilen kutu çeşitlerinden biridir. Diğer kutu çeşitlerinden tek farkı kadife kumaşlı ve süslenmiş olmasıdır.

Kadife Kumaşlı Silindir Kutu Özellikleri

Kadife kumaşlı silindir kutu diğer silindir kutulara göre daha şık bir tasarımla müşteri beğenisine sunulmaktadır. Saklama, paketleme, süs eşyaları, çiçek kutuları vb. Gibi birçok ürünün kutusu olarak tercih edilmektedir. Bu tür kutu çeşitleri zarif ve kullanışlı olmaları açısından çokça tercih edilmektedirler. Ev dekorasyonu dâhil olmak üzere ev kenarlarında, ofiste, yatak odalarında kadın müşterilerin süs eşyası olarak kullanmasına zemin hazırlamaktadır. Diğer hediye silindirik kutularına göre fiyatları daha uygundur.

Müşteri memnuniyetini ve isteğini tam manasıyla karşılayan ürün çeşitleridir. Birbirinden şık, süslü ve gösterişli modellere sahip kadife kumaşlı silindirik kutu, istenilen her yerde her türlü olarak farklı farklı amaçlar için kullanımı ve alımı tercih edilmektedir. Farklı boyutlarda ve çeşitli renklerde üretilen çeşitleri de bulunmaktadır.

Kadife Kumaşlı Silindir Kutu Kullanıldığı Alanlar 

Taşıma, paketleme, süs eşyaları sektöründe, eve dekorasyonu gibi birçok alanda kullanım imkânı vardır. Kadife kumaşlı silindir kutu çeşitlerini üreten firmalar kullanılmak istenen alana göre üretim yapmaktadırlar. Daha çok son zamanlarda çiçek kutusu olmak üzere;

  • Giyim sektöründe,
  • Mutfak eşyalarında,
  • Gıda sektöründe,
  • Takı ve süs eşyalarında,
  • Kozmetik sektöründe,
  • Ev dekorasyonları da dâhil olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Son yıllarda kadife kumaşlı silindir kutular özel hediyelik eşyaların paketlenmesinde de tercih konusu olmaktadır. Bunun nedeni, şık görünümlü olmaları tasarım işlerinde de kullanım alanı bulmalarıdır. Yılbaşı hediyeleri, doğum günü partileri hediyeleri, evlilik yıl dönümleri hediyelik eşyaları gibi özel günlerde çokça şık, renkli çeşitleri olması sebebiyle tercih edilmektedirler.

Kadife Kumaşlı Silindir Kutu Avantajları 

Zarif, şık ve kullanışlı olmaları sebebiyle ev dekorasyonunda kullanım avantajı sağlamaktadır ve daha birçok alanda avantajlar sunmaktadır. Diğer silindirik kutu çeşitlerine göre daha uygun fiyatlı ve daha gösterişli olmalarından firmalara satış yönünden avantaj sağlamaktadır. Kullanılacağı alana göre birçok kullanışlı, süslü, şık çeşitleri bulunduğundan diğer silindirik kutu çeşitlerine göre insanlara ve firmalara daha çok avantaj olarak yarar sağlamaktadır. Ev de bir köşede süsleme amaçlı olarak satın alındıktan sonra göze hitap ettiğinden kadın müşteriler de bu tip kadife kumaşlı silindir kutuları daha çok tercih etmektedirler.

Bilgi için lütfen (0212) 554 35 30 bizimle iletişime geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir