Kutuevi – Üçler Matbaa

Kadife Kumaşlı Silindir Kutu

Günümüzde birçok ürünün paketlenmesinde ve ambalajında silindir kutular tercih edilmektedir. Silindir kutular kullanım kolaylığı ve birçok sektöre uygun şekilde tasarlanıyor olması ile oldukça kullanışlı ürünlerdir. Son yıllarda silindir kutu çeşitleri arasında yer alan kadife kutular oldukça ilgi görmektedir. Kadife kumaşlı silindir kutu imalatı yapan firmalar, kadife kumaşın şıklığını karton kutu da kullanmıştır. Kadife kumaş kutulara şık bir görünüm kazandırmıştır. Kadife kutular birçok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle hediye kutusu olarak çok fazla tercih edilmektedir. Müşterinin ve firmanın taleplerine göre istenilen renklerde üretimi yapılmaktadır. Ayrıca istenilen boyutlarda çeşitleri mevcuttur. Silindir kutu ambalaj esnasında sunduğu kolaylığı kadife kutularda da görebiliriz.

Kadife Kumaşlı Kutular Nerelerde Kullanılır?

Karton kutular, taşıma paketleme gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Silindir kutu imalatı yapan firmalar kutunun hangi alanda kullanılmak isteniyorsa ona göre üretim yapmaktadır. Kadife kumaşlı silindir kutu özel olarak tasarlanmış ürünler olduğundan kullanılacağı alana göre farklı boyutlarda ve renklerde çeşitleri bulunmaktadır. Kadife kumaşlarda üretilen silindir karton kutu, giyim, mutfak eşyası, gıda, takı, kozmetik gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Son yıllarda kadife kutular çiçek kutusu olarak da kullanmaktadır. Kadife kutular genellikle özel hediyelerin paketlenmesinde tercih edilmektedir. Ayrıca kadife kutular şık görünümleri nedeniyle tasarım olarak da kullanılabilir. Yılbaşı, doğum günü gibi özel günlerde kadife kumaşlı kutular çok fazla tercih edilmektedir. Kadife kumaşlar karton silindir kutu üzerine geçirilerek harika tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Takı sektöründe de çok fazla kullanılan kadife kutu modellerini bulabilirsiniz.

Kadife Kutunun Özellikleri

Kadife kutular, diğer normal kutulardan farklı olarak şık bir tasarıma sahiptir. Kadife kutular saklama, paketleme kutusu olarak tercih edilebilir. Silindirik kutu modelleri zarif ve kullanışlı ürünlerdir. Kadife kumaşlar ev dekorasyonunda da kullanılabilir. Kadife kumaşlı silindir kutu kullanışlı ve uzun ömürlü kurumlardır. Kadife kutular, genellikle hediye sektöründe tercih edildiği için diğer hediye kutularına göre fiyat olarak daha uygundur. Silindir kutu müşterinin isteklerine tam manasıyla cevap veren ürünlerdir. Birbirinden şık modellere sahip kadife kutuları istediğiniz her alanda farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir