Kutuevi – Üçler Matbaa

Kahve İçin Silindir Kutusu

Silindir karton kutu pek çok alanda tercih edildiği gibi gıda muhafaza alanlarında da tercih edilmektedir. Günümüzde estetik anlayışı giderek değişmiş ve artık çevreye daha duyarlı ham maddelerden yapılan malzemeler tercih edilmektedir. Kahve için silindir kutu da tercih edilmektedir. Böylelikle kahvelerin muhafaza alanı hem daha sağlıklı hem daha güvenli olmaktadır. Ayrıca silindir kutular tüketiciler açısından da fazlaca tercih edilmektedir.

Kahve Kutuları

Kahve için silindir kutu son zamanlarda artık geleneksel kutuların ya da ambalajların yerini almıştır. Kahve için silindir kutu istiyorsanız bu çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Kahve kutuları ölçüye göre değişkenlik göstermektedir.  10 çap, 9 çap ve 8 çap olarak sunulmaktadır. Ancak kullanacağınız ya da istediğiniz ölçü farklı ise bunun içinde istediğiniz çapta üretilmektedir. Ayrıca bunların dışında kahve için üretilen silindirik kutu için ise markanızı ve modelinizi giydirerek farklı ambalajlama yaptırabilirsiniz. Eğer kahve için silindir kutu siparişi verecekseniz bunun içinde tasarım giydirme yapan firmalar vardır.

Günümüzde artık sunulan gıdaların lezzeti kadar görünümleri de önem kazanmıştır. Tüm bu detayların yanı sıra çevreye duyarlı olan ham maddelerden yapılmış kutularda üretilmektedir. Kahve için silindir kutu imalatı yapan firmalar bulunmaktadır. Hem istediğiniz ölçüye göre çapta, hem istediğiniz ambalajla hem de çevreye duyarlı olarak tercih edebilirsiniz.

Silindir Kutu

Silindir kutu ürün taşınmasında daha düzenli olmasını sağlar. Ayrıca kullanılan yerden de tasarruf sağlarken görünümü ile şıklık kazandırır. Bu nedenle günümüzde oldukça tercih edilir hale gelmiştir. Kullanılan malzemelerde oldukça dayanıklı olduğundan uzun süre kullanım amacı tamamlandıktan sonra da farklı amaçlar içinde kullanabilirsiniz.

Kahve kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Bunu sunmak da bir o kadar önem taşımaktadır. Bilinçli tüketicinin artması ile birlikte silindir kutular daha çok tercih edilir konuma geldi. Bunun nedeni ise hem yerden tasarruf sağlaması ve hem de daha dayanıklı olmaktadır. Tüm bunların dışında ise fiyat konusunda da oldukça uygun fiyatlarda da bulabilirsiniz. İstediğiniz malzeme, tasarım ve ölçüsüne göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Artık klasik görüntülerin yerini silindir kutular almıştır.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir