Kutuevi – Üçler Matbaa

Kahve için silindir kutusu modelleri oldukça muhafaza edici ve şık bir sunuma sahip oluyor. Silindir kutular, üzerine herhangi bir kumaş veya kâğıdın rahatlıkla yapışarak işlem gördüğü kolay şekilli kutulardır. Kahve için kullanılacağı vakitte, kahvenin marka ve cinsini üzerine rahatlıkla yazdırabilirsiniz.

Genellikle Türk kahvesi için kullanılan bu silindir kutulara, başka türde kahveler de konabilir ve istenilen şekilde hizmete sunulabilir. Çok amaçlı olan bu silindir kutular, her türlü kuru içecek için isimlendirilip o yönde kullanıma hazır edilebilir. Kahve için silindir kutu üzerine her türlü şekil ve deseni ekleyerek daha şık bir şekilde görselleştirebilirsiniz.

Kapaklı Olmasının Avantajı

Kahve için silindir kutu üretimi genelde kapaklı olarak imal edilir. Zira kapaklı kutularda hava almama özelliği bulunduğu için malzemeler daha uzun ömürlü saklanır. Bur tırnak yardımı ile veya biraz çevirerek kolaylıkla açabileceğiniz kapakları sayesinde, kahveler daha taze olarak uzun süre kullanılabilir. Kahve bitiminden sonra bu silindir kutunun üzerini istediğiniz görsel kâğıt veya kumaşla kaplayarak, çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Fakat yine de şık bir görüntüsü olan bu kutuları yeni bir işlemden geçirmeden, içerisine paket kahveler de koyarak mutfağınızın ya da çalışma masanızın üzerinde daima bulundurabilirsiniz. Böylelikle kahveleriniz kahve kutusunda biriktirilerek muhafaza edilmiş olur ve ayrıca kolay kullanım elde ederek dilediğiniz zaman içerisinden zahmetsiz bir şekilde kahve alabilirsiniz.

Silindir Kahve Kutularının Fiyatları

Silindir kahve kutusu almak istiyorsanız, içerisinde kahve olan bu kutulardan damak tadınıza en çok uyum sağlayanı tercih etmelisiniz. Zira kahve kutuları içinde bulunan kahvenin cinsine göre renklendirilebilir. Sizde zevkinize uygun olan silindir kutuyu tercih edeceğinizde, içindeki kahveyi de hesap etmeyi unutmayın. Ücretleri ise gayet makul olduğu için bütçenizi zorlamayacaktır.

Eğer fabrikamızdan sadece kutu alacaksanız toplu bir şekilde almanız sizin için daha uygun fiyata denk gelecektir. Zira perakende satışa nazaran toptan alınan ürünler her zaman daha indirimli olmaktadır. Aynı zamanda kargo ücreti de ödemeyeceğiniz için çifte indirim almış olur ve daha cazip fiyatlarla fazla silindir kutu alma şansını elde etmiş olursunuz.

Bilgi için lütfen (0212) 554 35 30 bizimle iletişime geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir