Kutuevi – Üçler Matbaa

Karton Yuvarlak Kutu

Karton kutular üretilmeden önce kutunun genel durumu ayarlanır. Daha sonra ise grafik şablonu oluşturulur. Bu aşamalardan sonra kutu basımı gerçekleşir. En son işlemde ise kutu katlanarak karton yuvarlak kutu şekline getirilir. Ayrıca bu kutuların sadece dış yüzeyi değil içinde kullanılan ambalaj da isteğe bağlı üretilebilir. Bu tür üretimler firmaların taleplerine göre şekillendirilebiliyor. Ayrıca üzerine baskı desen gibi çalışmalar da yapılabiliyor. Karton yuvarlak kutu üretiminde kaliteyi belirleyen bazı önemli faktörler vardır. Bunlar, gramaj, parlaklık, kalınlık, sertlik, pürüzlülük ve nemdir. Ürüne göre hangi kalitede malzemeye ihtiyaç duyulduğu belirleniyor. Bu nedenle satın alma sürecinde bu detaylara dikkat edilmesi önem arz ediyor.

Karton Yuvarlak Kutu Kullanım Alanları Nelerdir?

Karton yuvarlak kutuların kullanımı ihtiyaç alanlarına göre değişkenlik gösteriyor. Ama en çok karton kutular eşya paketlemede kullanıyor. Oyuncak, kumbara, tekstil, gıda, kozmetik, kalemlik, çiçek kutusu, saat kutusu, hediyelik eşya kutusu, promosyon ürünler için karton yuvarlak kutu gibi bir çok alanda geniş ürün yelpazesi ile zevkinize göre bir çok seçenek sunuyor. Bu kutularla hem reklamınızı yapıp hem de içindeki ürünün dayanaklılığını arttırabilirsiniz. Nemden, darbelerden, tozdan, güneş ışığı gibi dış etkenlerden gelebilecek zararlardan ürünleri korumayı sağlayan karton yuvarlak kutu katlanıp saklanabilme özelliğiyle de yerden ve depolamadan tasarruf etmenize olanak sağlıyor. Bu sayede stok sıkıntısı olmadan daha fazla miktarda ürün sipariş verip daha uygun fiyatlara mal etmeniz de mümkün.

Yuvarlak Karton Kutu Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Satın alma işlemi yapılmadan önce kutuların fiyatları ve kalitesinin araştırılması gerekir. Her geçen gün yenilenen ve gelişen baskı teknolojileri sayesinde hem daha az maliyetli hem daha yüksek kalite de ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. İsteğe bağlı metalik renkler veya desenler bu karton kutulara uygulanabiliyor. Ürününüze göre farklı boyutlarda üretimde mevcut. Böylelikle hem firmanızın ismini taşıyan reklamlarınızı hem kaliteyle hem de uygun maliyetle oluşturmuş oluyorsunuz.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir