Kutuevi – Üçler Matbaa

Karton Yuvarlak Kutu

Günümüzde aranjman uygulamalarında ya da hediye sunumlarında farklı kutu seçeneklerine yer verilerek oldukça özel ve şık sunumlar hazırlanabiliyor. Çiçek aranjman tasarımlarında da yer alan karton yuvarlak kutu seçenekleri arasından tercihinizi yaparken kutu ebatları ve görsel özellikleri ise önemli rol oynamaktadır. Bu özelliklere dikkat ederek tasarımın uyumlu bir bütünlüğe sahip olması sağlanabilmektedir.

Silindir Çiçek Kutusu

Silindir kutu tasarımları farklı seçenekler ve ebatlara göre hazırlanıyor. Kaliteli ürün üretimine yer açılarak hazırlanan silindir kutu modelleri kullanım avantajı sağlarken tasarımda da istenen pozitif etkinin elde edilmesinde olanak sunar. Renk ve görsel özellik açısından değişen silindir kutu modellerinde kimi zaman altın ya da gümüş gibi renk seçenekleri ile de ulaşabiliriz. Bunun dışında son zamanların en favori tercihi olan siyah kutu uygulamaları da çiçek aranjmanlarında en sık karşılaşılan kutulardan biridir.

Sıvamalı Kutular

Sıvama kutu uygulamaları, şık tasarım içeriklerine sahip olmasının yanı sıra özel bir sunum uygulaması olarak da tercih ediliyor. Farklı renk ve seçenekler ile hazırlanmakta olan tasarımlarda seçimler müşterinin isteğine göre yapılabilmektedir. Tamamen kişinin zevkine ve bütçesine göre hazırlanan bu ürünler görsellik anlamında oldukça göze çarpan parçalar haline geliyor.

Karton Kutu Alımlarında Nelere Dikkat Etmeli?

Karton kutu ürünleri kaliteli malzeme tercihleri ile hazırlanarak, kullanımda ve sunumlarda ayrıcalıklı seçime sahip olmaktadır. Son yıllarda birçok sunumda tercih edilen yuvarlar karton kutu tasarımlarından, kapalı olan ürünler özellikle seçilmektedir. Çiçek aranjman tasarımlarında da dikkat çeken kutularda istenilen renk ve desenlerin uygulanabilir olması da avantaj yaratmaktadır. Karton kutu alım işlemlerinizde öncelikle yapımda kullanılacak olan kutunun mukavemetinin belirlenmesi önemlidir. Dayanıklı bir seçime yer verebilmek için öncelikle kaliteli malzemeler ile üretimin yapıldığında emin olmanız gerekir. Ayrıca yuvarlar karton kutu alım işlemlerinizde görsel özelliklerde ürün alımında önem kazanmaktadır. Gerçekleştirilecek olan tasarım ya da çiçek aranjman uygulaması için en ideal renk ve desenin yanında ebatlara da dikkat edilmesi gerekir. Kaliteli üretime sahip olan uygun renk ve desenler ile hazırlanmış kutu imalatları ile gerçekleştireceğiniz tasarım da mükemmel bir uyuma sahip olur.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir