Kutuevi – Üçler Matbaa

Kuruyemişler özel paket veya ambalajda saklanmadıkları zaman, kolay bayatlıyor ve bu sefer de mide için rahatsızlık oluşturabiliyor. Bu sebeple sağlam ambalajlarda muhafaza edilmesi sağlık açısından da, daha uzun süreli gitmesi açısından da daha iyidir. Örneğin kuruyemiş için silindir kutu alarak, kuruyemişleri daha güzel muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede hem şık bir kutu ile servis etme imkânına sahip olursunuz, hem de hava almayan kapaklı kutular sayesinde daha uzun süreli kullanım elde edersiniz.

Kına Geceleri İçin İdeal Silindir Kutular

Bilindiği gibi, çok eskiden beri kına gecelerinde gelen misafirlere kuruyemiş ikram etme âdeti vardır. Hem orada kuruyemiş ikramı yapılır hemde evlerinde olup kına gecesine gelmeyenlere ambalajlar içerisinde kuruyemiş gönderilir. Kuruyemiş için silindir kutu modellerinden istediğinizi seçerek, kına gecesinde dağıtılacak olan kuruyemişleri bu silindir kutular içerisine koyabilirsiniz. Hem misafirlerinize şık bir kutu hediyesi vermiş olur, hemde sürekli yapılan âdeti de yerine getirmiş olursunuz. Emin olun kuruyemişten çok silindir kutulardan memnun olunacaktır.

Silindir Kutu Modelleri

Kuruyemiş için silindir kutu almak istiyorsanız, önce onları nerede kullanacağınıza karar vermelisiniz. Çünkü silindir kutulardan bazıları uzun bazıları kısa fakat geniş olarak üretiliyor. Kına gecelerinde tercih edilen kuruyemiş kutuları genellikle küçük boyda olanlardır. Fakat eğer kuruyemiş satıcısı iseniz ince uzun modelleri de tercih edebilirsiniz. Çoğu zaman kullandığınız ve tercih ettiğiniz her türlü modeli fabrikamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kolay Kullanım İmkânı

Silindir kutular içinde muhafaza edilen kuruyemişlerin bir başka avantajı da kolay kullanım imkânı sağlamasıdır. Zaten küçük ve şık kutular içerisinde bulunduğundan, gelen misafirlerinize de bu şekilde ikram edebilirsiniz. Ayrıca kuruyemiş kâsesine koymadan kendinizde bu şekilde tüketerek, işinizi bitirdiğinizde tekrar kapatıp kaldırabilirsiniz.

Bu sebeple oldukça rahat ve kolay kullanılabilen bu silindir kutular son zamanlarda daha fazla tercih ediliyor. Üstelik kartondan imal edildiği için uygun fiyatlara da ulaşım sağlanabiliyor. Fabrikamız hem silindir kutu üretim, hem de satış işlemlerinde sizin için en uygun olan hizmeti vermek için elinden geldiğince gayret ediyor.

Bilgi için lütfen (0212) 554 35 30 bizimle iletişime geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir