Kutuevi – Üçler Matbaa

Kuruyemiş İçin Silindir Kutu

Kuruyemiş için silindir kutu hem kullanışlı hem de görünüm olarak tercih gören bir kutu şeklidir. Silindir kutunun tek kullanım amacı kuruyemişler için değildir. Genel anlamda afiş ve projelerin de zarar görmemesi ve düzenli durması için de kullanılan bir kutu şeklidir. Kuruyemiş dükkânlarında vitrin kısmında ya da üst raflara özenle yerleştirilen silindir kutular içerisine lokum, leblebi, kahve, çay tarzında tüketim amaçlı ürünler konulur.

Yine günümüzde sıkça kullanılan silindir kutu hediyelik olarak tercih edilir. Başka bir şehirden gelen hediyeler genellikle silindir kutuda gelir. Diğer kâğıt ambalajlar çok çabuk yıpranabilir ve yırtılma durumu yaşayabilir. Bu nedenle silindir kutular hem kullanım hem de görünüm ve şıklık açısından hoş bir hediye olacaktır.

Kuruyemişçiler Neden Silindir Kutu Tercih Eder?

Kuruyemiş dükkânlarında artık sıklıkla kullanılan silindir kutular neden tercih edilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir. Kuruyemişçiler müşterilerinin ilgisini çekmek amacıyla silindir kutu tercih edebilir. Ayrıca kuruyemiş kalitesini göstermek adına dışarıdan gelen hava koşulları nedeniyle zarar görmemesi için silindir kutular kullanırlar. Kuruyemiş için silindir kutu daha sağlıklı olacaktır.

Çünkü yağmurlu bir havada alınan kuruyemişler diğer kağıt ambalajlarda giderken ıslanıp kalitesini yitirebilir. Ayrıca kâğıt ambalaj kuruyemişlerin üzerine parçalanarak yapışabilir. Bu nedenle kuruyemiş dükkânı sahipleri hem markalarını silindir kutu üzerine basıp reklam yapmak için hem de müşteri tekrarını sağlamak adına silindir kutu tercih eder.

Silindir Kutu Nereden Temin Edilir? Çeşitleri Nelerdir?

Kuruyemişçiler genellikle silindir kutularını toplu bir şekilde temin eder. Bir firma ile anlaşabilir. Tek ya da bir kaç silindir kutu ihtiyacı bulunan kişiler çeşitli kutu yerlerinden veya markası bulunmayan silindir kutular kullanan kuruyemişçilerden de bulabilirsiniz. Silindir kutu birçok amaçla kullanılabilir. Şık bir görünüm yakalamak isteyen satıcılar tarafından tercih edilir.

Marka ya da pazarlama sağlanabilmek için de alım yapılabilir. Kuruyemiş için silindir kutu kullanan kuruyemiş dükkânları silindir kutuya birçok kuruyemiş koyabilir. Bunlar Antep fıstığı, leblebi, çekirdek, çikolatalı ve şekerli leblebiler, fıstık ya da fındık tarzında kuruyemişler için kullanılır. Genellikle en çok ise yaradığı durum soslu leblebi içindir. Soslu leblebi kâğıt ambalajda sosunu kâğıt ambalaja geçirir.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir