Kutuevi – Üçler Matbaa

Kuruyemiş İçin Silindir Kutu

Silindir kutular hem görünüm hem de sunum açısından birçok üretici ve tüketici tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde silindir kutunun çok fazla kullanım alanı vardır. Önceleri afiş, proje ve harita alanında kullanılan silindirik kutu insanların zevklerinin değişmesi ve çevreye karşı olan duyarlılığın artması sebebiyle çok fazla alana yayılmıştır. Bu kullanım alanları arasında gıda, çay, kahve, kuruyemiş, kozmetik, zeytinyağı ve baharat vardır. Bu alanların arasında kuruyemişte olmakla beraber hem sağlıklı hem görsel hem tanıtım amaçlı olmak üzere son zamanlarda çok fazla tercih edilmiştir.

Özellikle satıcı firmalar açısında kuruyemişler için silindir kutu oldukça tercih edilmektedir. Bu silindir kutular için cam, karton ve teneke gibi çeşitler sunulmaktadır. Günümüzde artık hem üretici hem de tüketici çevreye karşı daha hassas olduklarından satılan ürünlerde çevreye daha az zarar veren veya zararsız ürünleri tercih etmektedir.

Silindir Kutu Nereden Alınır?

Satıcı bir firma iseniz ve toplu sipariş vermek istiyorsanız silindir kutu imalatı yapan firmalar ile tercih edebilirsiniz. Tüketici iseniz ve hediye amaçlı ya da kendiniz tüketmek için kuruyemiş alacaksınız. Ancak görünüm açısından da şık olsun istiyorsanız bunun için silindir kutu içinde kuruyemiş satışı yapan markalardan yararlanabilirsiniz.

Silindir kutu içerisinde birçok kuruyemiş muhafaza edebilirsiniz. Antep fıstığı, tuzlu fıstık, fındık gibi kuruyemiş için silindir kutu içerisinde olabilir. Kuruyemişleri korumanız gereken en önemli dış faktör nemdir. Silindir kutular alttan ve üstten kapaklı olduğundan nemi içerisine almaz. Böylelikle kuruyemişleriniz daima taze kalır.

Neden Silindir Kutu?

Kuruyemiş için silindir kutu tercih edilmesinin çok fazla sebebi vardır. Müşterinin ilgisini çekmek, nem ve diğer dış faktörlerden korumak, yerden tasarruf etmek bunlar sizin için bir neden olabilir. Ayrıca silindir kutularda istediğiniz tasarımı yaptırmakla birlikte markanızı daha da ön plana çıkartabilirsiniz. Özellikle tasarım aşamasında yazıları gold renkte yapmanız tüketiciyi sizin markanıza yönlendirebilir. Marka pazarlama açısından küçük bir detay gibi gözükse de tüketim alışkanlıkların değişmesiyle önem kazanmaktadır.  İster satıcı olun ister tüketici silindir kutu son derece dikkat çekici olmaktadır.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir