Kutuevi – Üçler Matbaa

Mukavva Sıvama Kutu

Mukavva kutusu, içine pek çok malzemenin konulduğu, estetik ve şık bir görüntüye sahip ve çok amaçlı kullanım araçlarıdır. Fantezi kutular da denilen bu gereçler, birçok farklı kullanıma sahip olması nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir. Mukavva sıvama kutusunun ana maddesi yine mukavvadır. Herhangi bir şekilde veya desende bir kumaşın mukavva üzerine aralıksız olarak yapıştırma işlemidir. 

Her alanda kullanılabilecek olan bu kutular, düzenleyici bir işleve sahiptir. Etrafta dağınık şekilde ve karışık olan yerlerin toplanmasında fayda sağlar. Kapalı bir kapağa sahip olan mukavva sıvama kutu ortada bulunan, görülmesi istenmeyen her türlü malzemeyi içinde barındırarak, toparlayıcı görevi görür.

Hediyelik Olarak Üretilen Mukavva Sıvama Kutuları

Son derece kullanışlı ve hoş görünümde olan  mukavva sıvama kutu hediye vermek için, içerisine herhangi bir  (küpe, kolye, yüzük, eşarp vb) konularak şık bir hediye kutusu olarak da kullanılır. Tek başına bile bir hediye olan mukavva sıvama kutuları, her türlü amaç ile kullanılabilir. Bu kutular, her yerde (masa üstü, sehpa, dolap içi) süs eşyası olarak da tercih edilebilir.

Kişilere hediye verirken hem şık görüntüsü ile mukavva sıvama kutusu, hem de içerisine konulmuş eşya ile kişi, iki tane hediyeye sahip olacaktır. Hediye alan kişi  mukavva sıvama kutusunun güzelliğinden ve estetik görünümünden dolayı gözlerini alamayacaktır. Fantezi kutusuna herkesin mutlaka ihtiyacı olacağından dolayı kişileri mutlu edecektir. 

Takıları Muhafaza Etmek İçin Kullanılabilir

Kadınlar, en sık kullandığı takılarını mukavva sıvama kutu içerisinde muhafaza edebilir. Böylelikle takıların kaybolma riski ortadan kalkmış olur. Hem de ortalık derli toplu olacağından böyle bir kutu çok kullanışlı olacaktır.

Mukavva sıvama kutu çok amaçlı bir gereç olduğu için aynı zamanda organizer olarak da kullanılabilir. Küçük eşyaların yer kaplamaması için organizer görevi görerek bu şık kutularda muhafaza edilebilir. Buna benzer herhangi bir eşyayı bu tasarımıyla göz dolduran kutuların içerisinde muhafaza edilmesi sağlanır. Her türlü modelde olan mukavva sıvama kutuları, kişilerin bütçesine uygun boyutta tasarımları bulunmaktadır. 

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir