Kutuevi – Üçler Matbaa

Mukavva sıvama kutusunun bir diğer adı da, fantezi kutulardır. İçerisine muhafaza edilmek istenen her türlü malzeme konulabilen, şık desenli olduğu kadar çok amaçlı kullanıma da sahiptir. Mukavva sıvama kutusu aslında mukavva karton üzerine herhangi desende bir kumaşın aralıksız olarak yapıştırıldığı ve işlem gördüğü kutudur.

Bu kutular aklınıza gelebilecek her yerde kullanılmaya uygundur. Böylelikle düzenleyici bir işleve sahip olduğu gibi, karışık ve dağınık olan malzemeleri de toparlayıcıdır. Aynı zamanda kapaklı olduğu için ufak tefek olup ortalıkta görünmesini istemediğiniz eşyaları da içeresine yerleştirerek, kapağı kapalı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Hediyelik Mukavva Sıvama Kutuları

Mukavva sıvama kutusu aynı zamanda şık bir görünüme sahiptir. Bu kutular, aldığınız ve bir kutu içerisinde muhafaza etmek istediğiniz hediyelerde de kullanabileceğiniz özelliklere sahip olduğu gibi, sadece ve tek başına hediye edilebilecek kadar da güzeldir. Eğer içerisine herhangi bir hediye koyarak vermek istiyorsanız bile, kendisi de masa üstlerinde ve dolap içlerinde saklanacak ve şık bir görüntü oluşturabilecek kadar güzeldir. Bu sebeple aslında çift hediye vermiş olacaksınız. Hediye verdiğiniz kişi paketi açtığında önce fantezi kutuyu verdiğiniz için sevinecektir. Zira ihtiyacı olmayan ve kullanmak istemeyen kişi pek de çıkmaz.

Organizer Olarak Kullanılması

Mukavva sıvama kutusu birçok alanda rahatlıkla kullanılabildiği için, aynı zamanda organizer görevini de görmektedir. Organizer olan malzeme aslında düzen için kullanılır. Fantezi kutular da bu şık görüntüsü ile beraber dilediğiniz modeli seçilerek içerisinde herhangi malzemeyi muhafaza edebileceğiniz alternatiflerdendir.

Örneğin, post-it kâğıtları, kalem ve açacak gibi küçük eşyaları koyabilir, dağınık bir görüntü vermemeleri için kapaklı mukavva kutunun içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Yine aynı şekilde sürekli elinizin altında olmasını istediğiniz iplik, makas, düğme gibi malzemelerinizi de içerisine yerleştirerek yerlerini belli etmiş olur ve kolay bir kullanım elde etmiş olursunuz. Bu ve bunun gibi daha birçok amaçla kullanılabilecek mukavva sıvama kutusu modellerine bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı anda kendiniz için aldığınız kutudan sevdiğiniz bir arkadaşınıza da güvenle hediye edebilirsiniz.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir