Kutuevi – Üçler Matbaa

Silindir kutular, her yere rahatlıkla sığabilecek boyutta toparlayıcı aksesuarlardır. Özellikle plastik kapaklı silindir kutu kolay temizlenebilen ve muhafaza edilebilen silindir kutulardandır. İçerisine istediğiniz her malzemeyi koymak için müsait olduğundan çok amaçlıdır. Banyoda havluların rulo yapılarak konulması mümkün ve uygun olduğu gibi, oturma odanızda elinizin altında olmasını istediğiniz kulaklık, sarj aleti gibi malzemeleri de koymanız için gayet uygundur. Evde veya ofiste her bölümde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Temizlenmesi Kolay Plastik Kutular

Plastik kapaklı silindir kutu, kenarında veya köşesinde hiç bir detayı olmadığı için rahatlıkla temizlenebilir. Üzerinde bir leke oluşsa veya tozlansa plastik olduğu için kalıcı olmaz, silinmekle çıkarılması mümkündür. Fakat bezden olan silindir kutular o kadar kolay temizlenebilir özelliğe sahip değildir. Bu yüzden plastik kapaklı silindir kutu daha kullanışlı ve rahat kullanıma sahiptir. Bu gibi özellikleri sayesinde bahçede, balkonda dahi kullanıma uygundur. İçerisine küçk toplar, bahçe ile ilgili aparatlar gibi malzemeler konularak dışarıda da kullanılabilir.

Kapaklı Olmasının Avantajı

Plastik silindir kutunun kapaklı olmasının da avantajları vardır. İçerisine konulan malzemeler ufak tefek veya görülmesi istenmeyen malzemeler olduğunda kapağı kapatılarak muhafaza edilebilir. Ayrıca balkon ve bahçe gibi bölümlerde kullanılırsa içerisi kapağı sayesinde tozlanmaz ve herhangi bir şeyin girmesi de mümkün değildir. Karışık görünen malzemeleri kapatma özelliği olduğu gibi, eğer görünmesini istediğiniz eşyaları koyarsanız kapağını kapatmadan da kullanabilirsiniz. Yani böylelikle iki türlü kullanım şekli bulunur ve dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Odalarınız İçin Dekoratif Kutular

Bazen içerisine malzeme konulmadan da istediğini bölümde dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Odada bulunan mobilya, avize, duvar rengi veya duvar kâğıdının deseni, halının rengi gibi detaylar dikkate alındığında kapaklı silindir kutu seçilerek çok hoş görüntü oluşturabilirsiniz. Hem organizer olarak kullanılabildiği gibi, hem de aksesuar veya dekoratif bir malzeme olarak da kullanılabilir. Bu sebeple çok amaçlı olan ve fazla yer kaplamayan silindir kutular evinizin, ofisinizin, iş yerinizin her bölümünde kullanmak için gayet uygundur. Dilediğini modelde ve desende silindir kutu veya takım halinde kutular tercih edebilirsiniz.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir