Kutuevi – Üçler Matbaa

Plastik Kapaklı Silindir Kutu

Günümüzde kutu kullanımı artmıştır. Kutu üretimi yapan birçok firma açılmıştır. Piyasada ihtiyaç duyulan ürünlerden biri plastik kapaklı silindir kutu modelidir. Hem ürünleri koymak için, hem de hediye vermek için tercih edilir. Kutuların modelleri farklı desenlerde ve şekiller de olur. Kutu üretimi, toplu olarak seri şekilde yapılır ve koliler de satılır. Ürün sipariş verirken, toplu vermek gerekir. Kutular kullanım amacına göre, önce mukavvadan ya da kalın mukavvadan yapılabilir.

Eğer ürün kargo aracılığı ile  gönderilecek ve silindir kutu içine koyulacaksa, kalın malzemeden üretilmesi, kırılmadan ve hasar almadan gideceği yere ulaşmasını sağlar. Plastik Kapaklı silindir kutu, genellikle çay, kahve, zeytinyağı gibi ürünlerin koyulması için kullanılır. Aynı zamanda son derece şık  dekoratif ürünlerdir. Bu sayede hem ürünler korunmuş olur, hem de ilgi çekici ve kaliteli görünür. Kutuların dış bölümü, içerisindeki ürün ile alakalı baskı içerebilir. Ya da ürünün markası ve ya logosu koyulabilir. Üretim yapan yerler, isteğe göre çeşitli kapak üretimleri yapar. Kapaklar metal ya da plastik olarak üretilir. Taslama kutu modellerin de mukavva kapak kullanılır.

Plastik Kapaklı Silindir Kutu Siparişi Nasıl Verilir?

Sipariş verilmeden önce, hangi ürün için alınacaksa belirtilmesi gerekir. Aynı zamanda deseni modeli de müşteri kendi belirler. Firma tarafından birçok seçenek sunulur. Kutunun resmi ve detayları hakkında gerekli bilgiler verildikten sonra, sipariş alınır. Bir defada birçok ürün üretilebilir. Baskılar ve desenler, mutlaka ürünle uyumlu olmalıdır. Eğer özel bir hediye için kutu basılacaksa, resim ve ya isim baskısı yapılabilir. Tamamen ihtiyaca özel olarak, plastik kapaklı silindir kutu üretimi yapılır.

Plastik Kapaklı Silindir Kutular Kullanışlı Ürünler midir?

Plastik kapaklı silindir kutu hem kullanışlı hem de çevreye ve insan sağlığına zararsız ürünlerdir. Üretim yapılırken, geri dönüşümlü olmasına dikkat edilir. İçine koyulan her ürün uzun süre korunabilir ve zarar görmez. Ürünler kalitelidir ve fiyatları herkese hitap edecek şekildedir. Eğer sipariş vermek ve kutular hakkında detaylı bilgiler almak isterseniz, 0 212 554 25 30 numarasını arayarak, iletişime geçebilirsiniz.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir