Kutuevi – Üçler Matbaa

Püsküllü Silindir Kutu

Günümüz de kullanım alanına göre farklı ebatlarda ve modellerde kutu tasarımları yapılmaktadır. Kutular hem paketleme hemde taşıma işlerinde sıkça kullanılmaktadır. Püsküllü silindir kutu şık görünümü ve kullanım kolaylığı sağlayan bir üründür. Karton kutular maliyet olarak düşük fiyatlı ürünler olduğundan çok fazla tercih edilmektedir. Bu kutular arasında çok sık karşımıza çıkan model ise püsküllü kutulardır. Püsküllü silindir kutularda kapak kısmında püskül detayı bulunmaktadır. Bu detay kutuya farklı ve güzel bir görünüm kazandırır. Püsküllü karton kutular sert bir mukavvadan üretilmektedir. Bu mukavva üzerine istenilen renk desende özel kağıt sıvamalar yapılmaktadır. Ayrıca püsküllü silindir kutu imalatı yapan firmalar isteğe bağlı kutu üzerine istenilen renkte ve desende baskı yapabilmektedir.

Püsküllü Silindir Kutu Ne İçin Tercih Edilir?

Silindir kutular birçok sektörde kullanılabilen kutulardır. Silindirik kutu yapısı itibariyle kişilere kullanım kolaylığı sağlar ve görünüm olarak da güzeldirler. Silindir kutular püskül detayı eklenerek daha farklı ve daha güzel bir görünüm elde edilir. Püsküllü silindir kutular, kahve, çorap, parfüm, kalem, kozmetik, çikolata, hediye, diploma, promosyon, çerez kutusu olarak kullanılabilir. Püsküllü silindir kutu imalatı yapan firmalar isteğe göre istenilen boy ve ebatlarda üretim yapmaktadır. Ayrıca firmaların logo ve reklam baskıları kutu üzerine yapılabilmektedir. Püsküllü silindir kutu ambalaj esnasında herhangi bir sorun yaşanmaması adına özen gösterilmektedir. Kutu üzerine kendi tasarımlarınızı yaptırabilirsiniz. Püsküllü kutular hediye kutusu olarak çok fazla tercih edilmektedir.

Püsküllü Kutu Nasıl Yapılır?

Püsküllü kutular, son yıllarda birçok sektörde kullanılmaktadır. Karton silindir kutu sert mukavvadan üretilmektedir. Silindir kutu şekli verildikten sonra üzerine isteğe bağlı olarak baskılar uygulanmaktadır. Bu baskılar, yaldızlı, kadife kumaşlı, kuşe sıvamalı, fotoğraf, özel kumaş, gibi birçok seçenek arasında istenilen tarzda baskılar yapılmaktadır. Karton silindir kutu içerisine de kumaş veya özel kağıtlar yapıştırılmaktadır. Kapak kısmı kutuya uyumlu renk desenlerde tasarlanıp, kenarına püskül detayı konulur. Ayrıca kurdele, sünger gibi detaylar da eklenebilir. Sıvama kutu üzerine de bu çalışmalar yapılabilir. Püsküllü kutular isteğe bağlı olarak farklı tasarımlar ve süslemeler yapılabilir.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir