Kutuevi – Üçler Matbaa

Püsküllü Silindir Kutu 

Günlük hayatta birçok gıda ürünü için, kutu gereksinimi oluşur. Her türlü desende boyutta ve renkte olabilir. Genel olarak paket ve ürün nakliyatı için kullanılan kutular içerisinden püsküllü silindir kutu hem dekoratif bir üründür, hem de ürünlerin uzun süre kullanılmasını sağlar. Son derece kolay bir kullanıma sahip olan bu ürünler, aynı zamanda ekonomiktir. Kutular genellikle karton malzemeden üretilir ve dayanıklıdır. Son günlerde birçok işletmede ve evde kullanılan bu modeller, siparişe göre kolayca üretilir.

Püsküllü silindir kutu modellerinin kapak bölümünde bir püskül aksesuarı bulunur. Bu daha ilgi çekici olur ve merak uyandırır. Mukavva malzemeden yapılan kutuların üzerine, sert bir kâğıttan, döşeme yapılır. Kutunun baskısı değişkenlik gösterir. İşletmeler için yapılıyorsa, oraya özel bir renk ya da logo baskısı yapılabilir. Sade ya da çok renkli baskılarda kullanılabilir.

Püsküllü Silindir Kutu Nerelerde Kullanılır?

Püsküllü silindir kutu değişik birçok sektörde kullanılan, çok amaçlı kutulardan biridir. Şekil olarak tam bir silindir şeklindedir. Görüntüsü, bulunduğu ortama farklı bir hava katar. Püsküller fazla ya da az kullanılabilir. Genelden bir tutam püskül, kutuyla uyumlu şekilde kullanılır. Bu kutuları, birçok eşyayı saklamak için kullanan kişi sayısı da fazladır.

Çay, kahve, kalem, çikolata, şekerleme ya da kozmetikler malzemeleri, püsküllü silindir kutular içinde güvenli bir şekilde saklanabilir. Bu kutuların üretimi ile ilgilenen firmalar bazen kutu üzerinde kendi firma ismini ya da amblemini kullanabilir. Kutular çok özenli bir şekilde çevreye zararsız olarak üretilir. Müşterinin talebine göre, özel bir resim ya da baskı kullanılarak, kutu kişiselleştirilir. Genel olarak, özel günlerde hediye koymak için tercih edilir. Takı ya da özel bir hediye her zaman bu kutuda saklanabilir.

Püsküllü Silindir Kutu Nasıl Yapılır?

Püsküllü silindir kutu yapım aşaması da oldukça merak edilen konular arasındadır. İlk olarak mukavva seçilir ve daha sonra, isteğe göre kâğıtlar yapıştırılır. En son baskı da yapıldıktan sonra, kutu üretime hazır hale gelir. Silindir şekli dışında başka şekillerde verilebilir. Kutu kadife kumaşla kaplanabilir. Ürünler tamamen geri dönüşümlü ve doğal malzemelerden üretilir. Çevreye ve kişilere zarar vermez. Püsküller kapaklara, özel bir yapıştırıcı ile yapıştırılır. Aynı zamanda başka detaylarda görsellik açısından eklenebilir. Siz de püsküllü silindir kutu siparişi için  0 212 554 25 30 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir