Kutuevi – Üçler Matbaa

Günlük yaşamda, uygulama alanına göre çeşitli ebat ve modellerde kutu tasarımları üretilmektedir. Kutular genellikle hem paketleme hem de nakliye için kullanılır. Püsküllü silindir kutu şık bir görünüm ve kullanım kolaylığı sağlayan bir üründür. Karton kutular düşük maliyetli ürünler oldukları için oldukça tercih edilmektedir. Bu kutular arasında en popüler olan model Püsküllü silindir kutu yer almaktadır.

Püskül kutuların kapak kısmında püskül bulunmaktadır. Bu detay kutuya farklı ve güzel bir görünüm kazandırır. Bu kutular, sert kartondan yapılmıştır. Bu kartonun üzerine seçilen renkte özel bir kâğıt sıva yapılır. Ayrıca püsküllü silindir kutuların üretimini yapan firmalar da opsiyonel kutu üzerine seçeneğe göre renk ve desen baskı yapılabilir.

Püsküllü Silindir Kutuların Kullanım Alanları

Püsküllü silindir kutular birçok sektörde kullanılabilen kutulardır. Silindir şeklindeki kutu, yapısı sayesinde kullanımı kolay ve güzel bir görünüme sahiptir. Farklı ve daha güzel bir görünüm için makrome detayına silindir kutular eklenir. Silindir kutular kahve, kalem, diploma parfüm,  kozmetik, çikolata,  promosyon,   olarak kullanılabilir.

Püskül silindir kutu üretimi yapan firmalar, istenilen ölçü ve ölçülerde özel üretim yapmaktadır. Ayrıca kutuya firmaların logosu ve reklam baskıları da verilebilir. Kutuyu bir püskül silindiri için paketlerken sorunlardan kaçınmak için her türlü çaba gösterilmiştir. Kutu üzerine kendi tasarımlar da yaptırılabilir. Püskül kutular hediye kutuları olarak çok tercih edilmektedir. Bu yüzden hediye edilecek değerli bir eşya için tercih edilebilir.

Püsküllü Kutu Yapılma Aşaması

Silindir şeklindeki bu püsküllü kutular, son yıllarda birçok sektörde uygulama bulmuştur. Karton silindir kutu sert kartondan yapılmıştır. Kutu şeklindeki silindir şekillendirildikten sonra üzerine isteğe bağlı baskılar uygulanır. Bu baskılar yaldızlı kadife kumaş, kuşe sıva, fotoğraf, özel kumaş gibi birçok seçenek arasından istenilen tarzda yapılmaktadır.

Bez veya özel kâğıtlar bir karton silindirik kutuya yapıştırılır. Kapak, kenarına püskül ile kutuya uyacak şekilde renkli desenlerle tasarlanmıştır. Ayrıca kurdeleler ve süngerler gibi detaylar eklenebilmektedir. Ayrıca sıvama kutu üstünde de bu uygulamalar da yapılabilir. Talep üzerine, çeşitli desen ve dekorasyonlarda püsküllü silindir  kutular yaptırılabilir.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir