Kutuevi – Üçler Matbaa

PVC’li Silindir Kutu

Silindir kutular çok amaçlı olarak kullanılmaktadır. Pazarlama ve tüketim anlayışının değişmesiyle birlikte görsellik ve sağlık daha da önem kazanmaktadır. Silindir kutuların pek çok kullanım alanı ve pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu silindir kutu çeşitleri arasında pvc’li silindir kutu, karton silindir kutu, teneke silindir kutu, cam silindir kutu, şeffaf silindir kutu ve teneke silindir kutu bulunmaktadır. Tüm bunların dışında PVC’li silindir kutuda bu çeşitlerin arasındadır.

PVC’li silindir kutu için kullanım alanları tekstil, gıda, teknoloji, hediyelik eşya, oyuncak, elektronik gibi pek çok çeşit için uygulanabilir. Son zamanlarda görsellik ve sunum oldukça önem kazanmıştır. Bu nedenle satıcılar ve alıcılar görselliğe önem vermektedir. Aynı zamanda sağlık açısında da önem kazanan silindir kutular her iki taraf içinde tercih edilmektedir. Silindir kutu imalatı yapan firmalar satıcı firmaların talepleri doğrultusunda istenilen ebatta, istenilen ölçüde ve istenilen tasarımlarla sizlere hizmet vermektedir.

PVC Silindir Kutu Hakkında

PVC’li silindir kutu sizlerin istediği ve markanıza uygun silindir kutu ambalaj aşamasında imalatçı firmanın grafikerleri tarafından mock-up örnek çizim yaparak ve dijital örnek firmanıza sunulur. Sizde hangi ürünü satacaksanız satıcı firma olarak bu örneklerle markanızı bütünleşip bütünleşmeyeceği kararını verirsiniz. Sattığınız ürün kırtasiye alanına ait ya da bir gıda markası iseniz mutlaka tüketicinin dikkatini çekmelisiniz. Satış için pek çok pazarlama teknikleri bulunmaktadır. Bunlar arasında ise çarpıcı görsellik ön plana çıkmaktadır.

PVC Silindir Kutu Fiyatları

PVC silindir kutu için fiyatlar çeşitlilik göstermektedir. Bunun için önemli olan sizin neyi istediğiniz ve neyi tercih ettiğinizdir. Mutlaka kafanızda bir pazarlama yönetimi bulunmaktadır. Bunlar arasında PVC silindir kutu ne kadar yer kaplamaktadır. Silindirik kutu için imalat yapan firma sizlere örnek mock-up çizimleri gönderir. Satıcı firma olarak kafanızdaki düşünceye uygunsa bu çizimler siz onayı verdikten sonra silindir kutu imalatını gerçekleştiren firmaya onay verirsiniz. İmalat yapan bu firma onayınızı aldıktan sonra sizin imalatlara başlar. Bu noktada tecrübeli ve işinde başarılı olan firmalar için çalışmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Çünkü bu sektörde tecrübe ve yetenek son derece önemlidir.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir