Kutuevi – Üçler Matbaa

Silindir kutu üretim birçok amaçla tasarlanmıştır. Her türlü kutu modelleri bulunsa da silindir kutuların kullanımı farklı özellikleri de içinde barındırır. Bu sebeple özellikle dar evlerde veya küçük bölümlerde kutu ihtiyacını karşılamak için silindir kutu üretim oldukça mantıklı bir fikir olur. Kullanımı kolay olduğu kadar şık bir sunum da sergilerler. Her yerde kullanılabilecek yapıda ve boyutta bulunan silindir kutular kapaklı veya kapaksız olmak üzere birçok çeşide ayrılır. Dileyen ihtiyacını karşılamak için en uyumlu olan silindir kutuyu alarak, çok amaçlı kullanım hizmetinden faydalanabilir.

Kapaklı Silindir Kutu Çeşitleri

Silindir kutu üretim esnasında bazıları kapaklı olarak üretilmiştir. Kapaklı olanlar, acil zamanlarda toparlanması mümkün olmayan eşyaları örtmekte oldukça yararlıdır. Aynı zamanda evin içerisinde hangi bölümde kullanılacaksa, oradaki mobilya, halı, perde, duvar kağıdı gibi eşyaların da desen ve rengi baz alındığında daha uyumlu bir görünüm de elde edilmiş olur. Birbirinden farklı eşyalar içerisine konulabileceği gibi, düzen oluşturmak için de kullanılabilir. Kapaklı olan silindir kutular, bazen çocuklar için puf görevi dahi görebilirler. Hatta özellikle çocuk odasındaki oyuncaklar her zaman düzenle toplanamadığı için kapaklı silindir kutular, oyuncak kutusu veya çocuk odasındaki herhangi eşyanın konulmasında tercih edilebilir. Her bölümde kullanılmaya uygun olan silindir kutular dekoratif aksesuar ve ihtiyaç gören çok amaçlı eşyalar arasındadır.

Her Boyutta Takım Halinde Silindir Kutu

Silindir kutuları kapaklı veya kapaksız olarak tercih edebileceğiniz gibi, istediğiniz boyuttaki silindir kutuya da sahip olabilirsiniz. Hatta takım halinde üçlü yada ikili silindir kutu dahi alınarak hem takım halinde güzel bir görüntüye sahip olur, hem de eşyanın boyutuna göre güzel bir dizayn ve düzenleme yapabilirsiniz. Örneğin; eğer silindir kutular dolap içerisinde organizer olarak kullanılacaksa küçük kutulara çoraplar, büyüklerine de iç çamaşırları konulabilir. Veya masa üstünde kullanılacak ve detaylı eşyalarınızı yerleştirecekseniz iğne iplik, makas gibi eşyalarınızı küçük silindir kutuya koyarak, bir büyüğüne ipler veya bez parçalarını yerleştirebilirsiniz. Yani herkes kullandığı malzemeye özel olarak boyut ve çeşit tercih ederek, evinde şık görünümlü düzen oluşturabilir.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir