Kutuevi – Üçler Matbaa

Silindir Kutu Üretimi

Günümüzde insanların alışveriş yaparken görsele öncelik verdiği açıkça ispatlanmıştır. Bu yüzden yapılan araştırmalar kişilerin bir şey almadan önce paketine ya da kutusuna bakarak karar verdiğini göstermiştir. Ayrıca ürünleri bu kutularla saklamak, tozlanmasını ve zarar gelmesini önler. Satın alırken de göze hitap ettiğinden bu tarz kutular sıkça tercih ediliyor. Hediye alırken insanlar ürünlerin kutu ve ambalajlarına oldukça özen gösteriyor. Silindir kutu üretim kaliteli mukavvası, kişiye özel tasarımı, özel çap ve boyda üretim yaparak size oldukça zevkli deneyimler sunuyor. Ayrıca özel baskılı isimler tasarlayarak da üretim yapılıyor. Daha fazla bilgi edinmek ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimiz ya da web sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda en iyi kaliteli kutuların üretimi yapılarak oldukça dayanıklı tasarımlar meydana getiriliyor.

Silindir Kutu Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Spiral sarmal kullanarak kâğıtları sert bir gövde oluşturacak şekilde preslenmesiyle oluşan alt ve üst kapağı olan silindir kutu üretimi yapılır. Bu kutular her türlü alanda kullanmaya uygun şekilde tasarlanır. Ayrıca farklı desen ve şekil seçenekleri bulunan silindir kutular birçok kişiye özel tasarım seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Ayrıca silindir kutular içindeki ürünü koruyamaya alıyor. Toz, nem ve darbeye karşı dayanıklı hale getiriyor. Reklam yapmak için de oldukça kullanışlı ve uygun bir ürün. İçindeki ürün bitse dahi müşteriler tarafından kullanılmaya devam edilir.

https://www.youtube.com/watch?v=Kt-qrM5ux7s

Silindir Kutular Nerelerde Kullanılır?

Silindir kutu üretimi kullanılacak ürüne göre tasarlanabilmektedir. İstenilirse içinde hangi ürün olduğuna dair dijital baskı yapılabilir. Silindir kutular birçok alanda ve üründe kullanılıyor. Gıda, kozmetik, tekstil, iplik, şişe, parfüm, bal, reçel, kahve, kuruyemiş, pekmez, çerez, çay, draje, konfeti, kolonya kutusu, çorap, havlu, perde kutusu, iç çamaşırı, sabun, çiçek, diploma, hediyelik silindir kutular, tohum, gübre, kumbara, kalemlik, promosyon ürünler, gibi birçok ürünün ambalajlanmasında kullanıyor. Ayrıca isteğe göre içine konmak istenen ürüne göre dayanıklılığı belirlenebiliyor. 

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir