Kutuevi – Üçler Matbaa

Silindir Postüp 

Özellikle uzun silindir şeklindeki kâğıtları muhafaza için kullanılan silindir postüp çokçeşitliboyutlara sahiptir. İnce ve uzun eşya saklamak için de ideal bir kutudur. Örnek verecek olursak daha düzenli ve güvenilir bir yerde durması istenilen mangal şişleri için ideal bir ortam olabilir. Düzen severler içinde oldukça kullanışlı bir üründür. Bu sayede daha düzenli bir görünüm elde edilir ve aranılan eşya kısa sürede bulunur. Kalın kartondan yapılan silindir postüp birçok malzeme saklamak için uygundur. Çünkü dayanıklı bir yapıya sahiptir. Şekli itibari ile rahat bir kullanım imkânı sunar. 

Önemli Evrak Muhafızı

Kâğıtlar kolaylıkla rulo şeklini alabilir. Kâğıdın saklama ve katlama türü olarak rulo haline getirilmesi kâğıtta herhangi bir hasara ve kırışmaya neden olmaz bu nedenle silindirpostüpüntercihi bu noktada iyi bir seçimdir. Diploma veya önemli birçok belge özel ve yumuşak bir dokusu olan kâğıttan üretilir. Rulo yapımı da oldukça basit ve kolaydır. Kırışma derdi olmadan silindir postüp içerisinde yer alması her zaman daha güvenlidir. Kalın ve uzun bir şekle sahip olan silindir postüpler içine konulan her şeyi muhafaza etmeyi başarır.

Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü Kullanıma Uygundur

Kalın kartondan üretilen silindir postüplerin çokça dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu söylenebilir. Dayanıklı yapısı itibariyle postüpler içerisindekini en iyi şekilde korur.  İçerisindeki malzemenin toz veya leke tutmaması için özel kapaklara sahiptir. Her yere rahatlıkla girebilen uzun ve ince bir yapısı vardır. Rahatlık ile istenilen her şey içerisinde muhafaza edilebilir.

Ayrıca oldukça kaliteli ve uzun ömürlü bir yapısı vardır. Güvenli bir yapıya sahip olması nedeniyle çokça tercih edilirler. Fiyatı makul derece olan silindir postüplerin toptan alımı her zaman daha avantajlıdır. İmkânı olan kişilerin toplu alması önerilir. Tekli alımlarda fiyat ve kargo ücreti kişilere pahalı gelebilir. Daha uygun alım için toplu alımların göz önünde bulundurulması gerekir.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir