Kutuevi – Üçler Matbaa

Çeşitli boyutlara sahip olan silindir postüp kutular, özellikle uzun rulo şeklindeki kağıtları muhafaza etse de, aynı zamanda ince uzun eşyalar da içerisine konulabilir. Örneğin, mangalda kullanabileceğiniz uzun ızgara şişleri düzenli ve toplu bir şekilde muhafaza edilmesi ve istendiği zaman rahatlıkla bulunması için silindir postüp içerisine yerleştirerek kaldırılabilir.

Böyle olduğunda hem malzemeniz kaybolmaz hem de düzenli bir şekilde kolay kullanım elde etmiş olursunuz. Bunun gibi daha birçok malzemede kullanabileceğiniz özelliğe sahip olan postüpler kalın kartondan yapıldığı için de sağlam bir yapıya sahiptir. Kapaklı olup bir tırnak yardımı ile kolayca açılabilir. Hem rahat kullanıma sahiptir, hem de muhafazası kolay bir şekli vardır.

Diploma Ve Belgelerin Muhafızı

Kâğıtların rulo şekline getirilmesi gayet kolaydır. Hem de o şekilde rulo yapıldığında üzerinde herhangi bir katlama izi olmayacağından oldukça mantıklı bir katlama türüdür. Diploma ve özel belgeler de genellikle yumuşak kâğıttan üretilirler. Bu sebeple kitapların arasında veya dosyalar içerisinde muhafaza edilmesi de kolaydır.

Fakat silindir postüp içerisine konulduğunda daha güzel muhafaza edilirler. Zira kırışma dersi olmaz. Aynı zamanda kalın ve uzun olan postüplerin kaybolma ihtimali de yoktur. Konulduğu yerde kalıp gibi durduğu için içerisindeki muhafaza ettiği gibi kendisini de muhafaza eder ve uzun süreli kullanıma sahiptir.

Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü Saklama Koşulu

Silindir postüplerin içerisine yerleştirilen malzemeler dayanıklı ve uzun süreli muhafaza edilebilir koşula sahiptir. Zira postüpler kalın kartondan imal edilmiştir. Yine aynı şekilde kaba olmayan ve şekline uygun olarak yapılan kapağı sayesinde, içindeki malzeme tozlanmaz ve leke tutmaz. Hal böyle olunca hem uzun ve dar şekli ile her yerde rahatlıkla muhafaza edilebilir, hem de uzun süreli ömre sahip olurlar.

Bu şekilde güvenli bir kullanıma sahip olduğu için de, oldukça fazla tercih edilir. Uygun fiyatlara sahip olan postüpleri eğer toptan bir şekilde alma imkânına sahip olursanız daha uygun fiyatlarla satın olmuş olursunuz. Çünkü tek alınan her üründe kargo bedeli ödemek zorundasınız fakat toptan aldığınız ürünlerde hem kargo bedeli ödemez, hemde size özel indirimlerden faydalanabilirseniz.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir