Kutuevi – Üçler Matbaa

Ürünlerin taşınması ve depolanması için çeşitli ambalaj ürünleri üretilmektedir. Bunlar arasında en çok kullanılan ürün kutulardır. Kutular sadece klasik sıradan  küpler değildir. Farklı ürünleri korumak için farklı şekillerde kutular üretilmeye başlandı. Yükseklik ve genişlik olarak daha küçük hediye ambalajları için üretilen kutuları, sıradan paketler şeklinde kullanılan kutuları, şişe gibi bazı eşyaları tutmak için kullanılan şişe silindir kutu  ve daha birçok kutu çeşidini görebilmek mümkündür.

Üretimde kullanılan kutular boyut, şekil, renk ve malzeme bakımından değişiklik gösterebilir. Şişe kutuları özellikle zeytinyağı gibi şişelerin saklanması için yapılmıştır. Ürün ve içeriği ile ilgili bilgilendirici görseller şişe silindir kutu ambalaj üzerine baskı yapılarak yerleştirilebilir. Bu sayede hem ürünleri daha güvende tutarak koruyabilir hem de baskı altında müşterilerilere sunulabilir.

Şişe Silindir Kutunun Üretim Aşaması

Siparişe göre belirlenen ölçü ve ölçülerde silindir kutu üretimi yapılmaktadır. Bu ürünlerin üretimi sırasında dijital baskı ve tasarım konusunda bazı uygulamalar yapılmaktadır. Ayrıca silindir kutuların yanına taşıyıcı halat gibi bir aksesuar yapılmıştır. Bu, tüketicilerin bu ürünleri rahatlıkla taşıyabilmesi için kolaylaştırır.

Şişe silindir kutu metal veya karton kapaklı olarak mevcuttur. Şişe kabı imal edildikten sonra kullanım sırasında şişe ile arasında boşluk olması hem gürültüye hem de ürün hasarına neden olabilir. Tüm bu sorunları önlemek için kutuya bir ayırıcı yerleştirilir. Bir ayırıcının varlığı, ürünün sabit kalmasına ve ses çıkarmamasına ve ayrıca hasar görmemesine yardımcı olacaktır. Silindir kutular  ambalaj olarak birçok firmanın da  tercih ettiği bir üründür.

Silindir Kutuların Sağlamlığı

Silindir şeklindeki şişe kapları, genellikle içi krem veya beyaz renkte üretilir ve 2 ile 3 kilogram arası kapasiteye kadar sahiptir. Müşteriler, silindir kutunun dayanıklılığını merak etmektedir. Birden fazla malzemenin karıştırılmasıyla yapılan bu kutular oldukça fazla  dayanıklıdır.

Ancak doğaya müdahale edecek ürünlerin su geçirmez olmadığı  unutulmamalıdır. Özellikle organik ürün satan firmalar şişeleri paketlemek için şişe silindir kutularını tercih ediyor. Herhangi bir şişe  silindir kutuya ihtiyaç duyulması halinde ambalaj üzerine  üretim yapan bir  firma ile  iletişime geçerek sipariş verilebilir.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir