Kutuevi – Üçler Matbaa


Taslama Kutu 

Taslama kutu, mukavva kartonlardan elde edilir. Pek çok alanda ve  sektörde kullanılabilir. Özellikle kozmetik, gıda ve hediyelik eşyaların taşınması için kullanır. Sanayileşmenin artması ve firmalar arası kıyaslanma ve kendi ürünlerini plana çıkarma çabası için, ürünlerin birçok reklamı yapılır. Ürünlerden ziyade, ambalaj ve kutular daha çok dikkat çekmeye ve ilgi görmeye başlamıştır. Görsellik günümüzde, en çok dikkat edilen hususlardan biri haline gelmiştir.

Taslama kutuların ama malzemesi karton olduğu için, organik ve çevre dostu ürünlerdir. Dayanıklı oldukları için, uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Üzeri farklı kumaş çeşitleri ve deri ile kaplanabilir. Müşterilerin en çok ilgisini çeken, kutu modellerinden biridir. Seperatör ismi verilen özel malzemeler sayesinde, kutunun içine koyulan ürünler zarar görmez ve boşluk kalmaz.

Taslama Kutu Nasıl Üretilir?

Taslama kutu genel olarak, mukavvadan yapılan kutulardır. Kapakları da yine aynı şekilde kartondan üretilir. İstenilen boyutta ve şekilde üretilebilir. Hangi malzeme için kullanılacaksa, firmaya sipariş verirken, bildirilmelidir. Kare, dikdörtgen gibi modellerde yapılır. Bu işi yapan birçok firma vardır. Sipariş verirken, güvenilir ve organik üretim yapan firmalar tercih edilmelidir. Kutular sade veya kendiliğinden desenli olarak üretilebilir. İşletmeler için kullanılacak ürünlere, logo baskısı yapılabilir. İçine hangi ürün koyulacaksa, kutuyla uyumlu olacak şekilde tasarlanabilir. Ürünlerin fiyatları ekonomiktir. Herkese hitap eder. İstenilen sayıda üretilebilir. Toplu alımlarda fiyatlar daha uygun olur.

Taslama Kutu Kullanım Alanları Nelerdir

Taslama kutu, birçok sektörde kullanılır. Genelde lüks denilebilecek malzemelerin koyulması için üretilir. Herhangi yeni çıkan bir ürünü tanıtmak için ya da promosyonlar için kullanılabilir. Dayanıklıdır. Su geçirip geçirmediği, merak edilen konular arasındadır. Karton mukavvadan üretildiği için, sudan korunması gerektir. Yoksa kutunun formu bozulur. Altın ve gümüş detaylarla süslenerek, takı kutusu olarak kullanılabilir. Parfüm koymak içinde kullanılır. Hediye verirken, taslama kutulara koyularak, daha şık bir sunum yapılabilir. İşletmelerin ismi basılabilir ve daha çok ürün satılabilir. Eğer toplu olarak taslama kutu siparişi vermek isterseniz,

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30