Kutuevi – Üçler Matbaa

Hijyen ve sağlığa dikkat etmek için kullanılan ambalajların kalitesi de önem arz ediyor. Ürünlerin önce karton ambalaj yerine cam şişelere konulması daha sağlıklı bir işlem oluyor. Cam şişe de muhafaza edilen ürünler sonrasında paketleme işlemi için silindir kutu gibi ambalajlara konuluyor. Bu ambalajlar hem güvenli bir saklama oluşturuyor hem de şık ve zarif bir görüntü elde edilmiş oluyor.

Özellikle sağlık için tercih edilen zeytinyağları, cam şişelere doldurulup silindir kutulara ekleniyor. Bu kutular hediye edilme zamanında da oldukça faydalıdır. Ayrıca sağlam ve kaliteli olduklarından uzun süreli kullanıma da uygundur.

Silindir Kutuların Kullanım Şekli

Zeytinyağı şişe silindir kutu modelleri tam da zeytinyağlarının boyutuna göre ayarlandığında daha sağlıklı bir kullanım şekli oluyor. Zira zeytinyağı şişesinden büyük olan kutuya konulduğunda sallanarak kırılma yada yağın dökülme ihtimalleri bulunabilir. Bu sebeple yağ şişesinin ölçüsü hesaba katılarak zeytinyağı şişe silindir kutu tercih edildiğinde daha rahat taşınabildiği gibi, içerisindeki yağ da daha sağlam duracaktır. Bazı modelleri karton kapak olur bazıları ise sağlamlığı artırılmak adına Metal kapaklar da tercih edilmektedir.

Ayrıca kutuların dış kısmına kolay taşınabilmesi açısından ipte eklenir. Bu şekilde hazırlanan zeytinyağı şişe silindir kutu modelleri en fazla 3 litre olan bir zeytinyağını taşıyabilecek güçtedir. İçerisine konan zeytinyağı şişesi şayet küçük gelirse, sallanarak zarar görmemesi için üzerine konulan seperatörler yerleştirilir.

Zeytinyağı Silindir Kutu Desenleri

Silindir kutuların tamamında olduğu gibi, zeytinyağı konulacak olan silindir kutularda özel desenlerle üretilmektedir. Fabrikamız sizlerin tercih ettiği deseni basmakta özen gösteriyor. Eğer toplu alım gerçekleştirerek bunun ticaretini yapacaksanız, fabrikaya önceden istediğiniz detayları bildirmeli ve sorun yaşamamalısınız. Silindir kutuların üzerine dilediğiniz marka veya etiketi ekleyebilir ve bu şekilde kullanım sergileyebilirsiniz.

Silindir Kutuların Sağlamlığı

Daha önceden de açıklandığı gibi zeytinyağı için hazırlanan şişe silindir kutular 2 3 litre ağırlığını taşıyabilecek sağlamlıktadır. Aynı zamanda kalın kartondan olmasına rağmen içindeki yağ aktığında dışarıya sızabilme ihtimali bulunur. Bu sebeple dikkatle kontrol edilmeli ve sonrasında paketine yerleştirilmelidir.

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir