Kutuevi – Üçler Matbaa

Zeytinyağı Şişe Silindir Kutu 

Tüm dünyada sanayileşme geliştiği için, kimyasal ürünlerin kullanımı artmıştır. Organik ürün üretimi daha az olduğu için, insanlar daha çok doğal ürün arayışına girmiştir. Sadece organik üretim yapan firmalar, son dönemlerde oldukça talep görüyor. Özellikle zeytinyağı üretimi yapan firmalar, %100 doğal ürün üretimine özen gösterir. Zeytinyağı satın alırken, en çok dikkat edilen husus, sızma ve cam şişede olmasıdır.

Cam şişede satılan ürünler, hem daha dayanıklı olur hem de sağlıklıdır. Zeytinyağı saklama koşullarından en önemlisi, çok ışık gören bir yerde bulunmamasıdır. Bu işi yapan ve meslek haline getiren kişiler, zeytinyağının uzun ömürlü olması için, ambalaj konusunda firmalardan yardım alırlar. Plastik ya da cam ürünler de saklanan zeytinyağları için, hem sıcaktan hem de fazla ışıktan koruyan, zeytinyağı şişe silindir kutu üretimi birçok firma tarafından üretilir. Her türlü baskı ve boyutta üretim yapılabilir.

Şişe Silindir Kutu Üretimi Nasıldır?

Firmalara zeytinyağı şişe silindir kutu siparişi vermeden önce, ne için kullanılacağı ya da hangi ebatta olacağı belirtilmelidir. Firma tarafından istediğiniz ürünün üretimi seri olarak yapılır. Arzu edilirse, kutuların üzerine, işletmenin logosu, ismi ya da farkı baskılar yapılabilir. Kutular sade ya da desenli olabilir. Yapılan renk ya da desenlerin, ürünle ilgili detaylar taşıması, görsellik açısından çok önemlidir. Özellikle zeytinyağı üretimi yapan firmalar, bu özelliklere çok önem verir.

Şişe Silindir Kutuların Özellikleri Nelerdir?

Zeytinyağı şişe silindir kutu özelikleri birbirinden farklı olabilir. Sipariş verirken, bazı detaylar belirtilmelidir. Ürünlerin kutulara tam olarak denk gelmesi gerekir. Yani ebat, kutu oranı tam olmalıdır. Eğer tam yerleşme olmazsa, oluşan boşluklardan dolayı, ürün hasar görebilir. Bunun için separatör yerleştirilmesi gerekir.

Bu sayede kırılma ya da kutudan ses gelmesi gibi sorunlar yaşanmaz. Kutular kalın mukavva kartonlardan yapılır. Kapaklar isteğe göre alt, üst şeklinde metalden üretilebilir. Metal kapaklar, her zaman daha kullanışlıdır. Kutuların hepsi, koruyuculuk bakımından garantili ürünlerdir. Organik ürünlerin satıldığı silindir kutular, üretilirken çevre dostu olarak, doğal ürünlerden yapılır. Zeytinyağı şişe silindir kutu siparişi için

(0212) 554 35 30 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir