Kutuevi – Üçler Matbaa

Rulo Kutu

Günümüzde taşımacılık sektöründe ambalajlama oldukça önem arz ediyor. Ambalajlanmadan gönderilmesi ürünlere zarar verebiliyor. Kargoya verilen ürünlerin nemden, güneş ışığından, darbelerden ve tozdan korumak için bu kutuların kullanılması oldukça önemli. Ayrıca üzerine şirketinizin adını yazdırarak kendi reklamınızı da kolaylıkla yapmış oluyorsunuz. Rulo kutu mukavvadan üretilen sertliği talebe göre arttırılabilir bir ambalajlama ürünüdür. Kullanım alanları da oldukça geniştir. İsteğe bağlı bulu kutuların alt ve üst kapakları mukavva, plastik ya da teneke malzemeden üretilebilir.

Rulo Kutu Kullanım Alanları Nelerdir?

Silindir kutu üretimi yapan firmalar rulo kutu imalatı da yapmakta. Özellikle zarar görmesini istemediğiniz önemli evraklar için kullanılan bu kutular içindeki ürünün kırışmasını engellemek açısından önemli. Son yıllarda internet üzerinden yapılan alışverişler göz önüne alındığında ürün paketleme ve satışına etkisi yadırganamaz bir gerçek. İnsanlar hediye alırken ürünün ambalajına ve görseline öncelik veriyor.

Sadece hediyelik eşyalar ya da internet alışveriş için değil bu ürünler harita, proje gibi önemli evrakların zarar görmeden ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca diploma kutusu olarak da üretiliyor. Rulo kutuları özellikle üniversiteler, proje işi yapan inşaat firmaları, belediyeler, kargo şirketleri, okullar kullanıyor. Böylece resmi evraklarını güvenli bir şekilde istedikleri yere ulaştırmış oluyorlar. İsteğe göre içindeki ürünün boyutlarına özel çapta üretilebiliyor.

Rulo Kutu Neden Tercih Edilmelidir?

Rulo kutu içindeki ürünün veya değerli evrakın sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Ürünü dış etkenlerden koruyor. Ayrıca havlu, çorap, zeytin, çerez gibi ürünlerin paketlemesinde de kullanıldığı için reklam yapmanızı da sağlıyor. Paketlenmiş ürünler müşteriye ürünün kaliteli olduğu algısını da oluşturuyor. Paketleme de ürünlerde maliyet gerektirdiğinden müşteri de bu fikir oluşuyor.

Kalemlik gibi promosyon ürünleriniz için de kullanabileceğiz rulo kutular renk ve desenler içinde size özel tasarımlar oluşturabiliyor. En son teknoloji ile dijital baskı yapılan bu kutular görsel şölen oluşturuyor. Üstelik bu kutuların içindeki ürünlerin açıklamasını kutunun üstüne yazdırma imkânı da sağlıyor. 

Kutu ambalaj çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

(0212) 554 35 30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir