Kutuevi – Üçler Matbaa

Silindir Kutu İmalatı

Kutular üretilirken sadece kare ve dikdörtgen şekilde üretilmemektedir. Silindir şeklinde üretilen kutular da bulunmaktadır. Bu kutuların kullanım amaçları silindir malzemeleri korumak olduğu için bu sebeple silindir şeklinde üretilmektedir. Özellikle zeytinyağı gibi bazı ürünlerin zarar görmemesi için muhafaza edilmesi gerekmektedir. Zeytinyağı ısıdan ve ışıktan zarar görebilmektedir. Özellikle doğal üretim yapan firmalar zeytinyağlarını koruyabilmek için silindir kutu imalatı yapan firmalara sipariş vermektedirler. Böylelikle zeytinyağının otantik yapısına katkı sağlanırken bunun yanında ürünün korunması da sağlanmaktadır noktan üretilen bu silindir kutuların dış kısımları ürün içeriği ile ilgili bilgi verecek şekilde yazılı veya resimli olabilmektedir. Yapılan bu silindir kutuların kullanılan malzemeleri de ürünü taşıyacak kadar kaliteli olmaktadır.

Silindir Kutu Kullanışlı Mı?

Silindir kutular özellikle şişe içerisinde muhafaza edilen ürünleri korumak için üretilmektedir. Silindir kutu kullanışlı mıdır sorusuna ise şu şekilde cevap verebiliriz. Eğer korunması amaçlanan ürünün boyutlarına uyumlu 1 silindir kutu kullanılırsa ürüne tam koruma sağlanabilmektedir. Eğer ürün ile kutu arasında bir boşluk söz konusuysa ürün kutu içerisine ses çıkarabilir ve zarar görebilir. Bunu önlemek adına da üretilen silindir kutu içerisinde seperatör yerleştirilebilir. Ürünün kayması ve zarar görmesi engellenir. silindir kutu imalatı yapan firmalar bunun yanında silindir kutulara bazı aksesuarlar da ekleyebilmektedirler. Kutunun rahatlıkla taşınmasını sağlamak için dışına bir ip veya bir kulp ekleyebilirler.

Silindir Kutu Fiyatları

Silindir kutunun fiyatları kullanılan malzemeye kutunun boyutunu ve sipariş verilecek olan ürünün miktarına göre değişkenlik gösterebilir. Özellikle bu kutuların kapakları da fiyatı etki eden önemli bir faktördür. Silindir kutuların kapakları karton kapak olabildiği gibi metal kapak olarak da yapılabilmektedir. Hediye amaçlı olarak da silindir kutuların kullanımını görmek mümkündür. Bunun dışında silindir karton kutu ile gül gönderimi gibi özel işlemler de yapılabilmektedir. Herhangi bir kutu ihtiyacınız olduğu zaman silindir kutu imalatı yapan firmalar ile görüşerek Siparişlerinizi verebilirsiniz. Firmalar Siparişinizi aldıktan sonra bilgisayar üzerinden sizlere ürünlerin tasarımlarını göstermek nedir. Gösterilen tasarımı onayladığınız anda seri üretime geçerek kutularının üretilmektedir. Üretilen kutuları bazı firmalar adrese teslim şeklinde kargo ile de göndermeyi sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir