Kutuevi – Üçler Matbaa

Silindir Kutu

Silindir kutu alt ve üst kapaklardan oluşan kullanım alanına göre kullanılan malzemesi değişen bir kutudur. Silindir kutular pek çok alan içinde kullanılabilir. Kimi zaman gıdalar, kimi zaman da hediyelik eşyalar için kimi zaman proje çalışmaları için kullanılır. Oldukça fazla kullanım alanına sahip olan silindir kutu genellikle çevreye duyarlı malzemeler ile üretilmektedir.  Birçok internet sitesinden bulabileceğiniz gibi kendinizde kartondan silindir kutular yapabilirsiniz. Ayrıca zevk ve kullanım alanı tercihinize bağlı silindir kutu imalatı yapan firmalarda bulunmaktadır. Silindir kutular genellikle çevreye duyarlı ham maddeler ile üretilmektedir. Böylelikle çevremiz daha az kirlenmiş olacak ve doğada kolay kolay kaybolmayan plastiklere olan ihtiyaç giderek azalacaktır.

Silindir Kutu Çeşitleri

Silindir kutuların kullanım alanları oldukça fazladır. Peki, silindir kutu çeşitleri nelerdir? Hediyelik silindir kutu, şık ve güzel tasarımlar ile içine koyacağınız hediyelerle oldukça ilgi çekici olmaktadır. Çeşitli renk ve desenlerle tasarlanan bu silindir kutular oldukça hoş gözükmektedir. Afiş, proje ve harita kutusu, yaptığınız çalışmaların daha düzenli ve zarar görmeden taşınmasını sağlar. Böylelikle de projeleriniz zarar görmez. Ayrıca çevreye duyarlı ham maddelerde üretilmesi bu kutuları tercih edilir kılmıştır. Gıdalar için silindir kutu, kuruyemişler, şekerler, kahveler ve diğer gıdalar için kullanılabilir.

Kozmetikler için silindir kutu, kozmetik ürünleriniz güvenle taşıyabileceğiniz kutulardır. Böylelikle kozmetik ürünleriniz hem zarar görmez, hem de şık bir görünüm sağlar. Özel Tasarım kutular, silindir kutu imalatı yapan firmalar bu konuda da sizlere yardımcı olmaktadır. İstediğiniz özelliklere sahip silindir kutular tercih edebilirsiniz.

Silindir Kutu Fiyatları

Silindir kutu fiyatları kullanacağınız alana göre farklılık göstermektedir. Ayrıca silindir kutular karton, teneke gibi malzemelerden yapılmaktadır. Bu nedenle fiyatlarda buna göre farklılık göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra silindir kutularda genellikle çevreye duyarlı malzemeler tercih edilmektedir. Çünkü artık günümüzde tüketiciler son derece bilinçlenmiştir. Bu nedenle silindir kutu tercihinde de çevreye duyarlı olan malzemeleri tercih etmektedirler.  Tüm bunların dışında silindir kutularda genellikle karton silindir kutular tercih edilmektedir. Ancak karton silindir kutu dışında farklı malzemeden yapılmış olan silindir kutular tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir